Skinshooter jest to nowoczesne urządzenie firmy KLAPP, przeznaczone do mezoterapii bezigłowej i elektrostymulacji mięśni mimicznych twarzy. Podczas zabiegu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji i osmozy, wywierając w ten sposób bezpośredni wpływ na głębokie warstwy naskórka.

Skinshooter polecany jest do stosowania z linią CLINICAL CARE, jako wsparcie do wprowadzania substancji aktywnych skomponowanych w postaci serum.

Rodzaje serum

Surgery Fine Skin – Refining Serum – serum przeznaczone dla cery tłustej z rozszerzonymi porami, skłonnej do wyprysków i stanów zapalnych.

Surgery Eye & Sensitive Zones- Couperose Serum – serum do pielęgnacji okolic oczu oraz skóry z problemem teleangiektazji.

Surgery Even Light – Brightening Serum – serum do pielęgnacji skóry szarej, pozbawionej blasku, z zaburzeniami pigmentacyjnymi.

Surgery Rebuild 30+ - Anti - Wrinkle Serum – serum do pielęgnacji skóry powyżej 30 roku życia, z niedoborami kolagenu, wymagającej regeneracji.

Surgery Cell Boost 40+ - Cell Energy Serum – serum do pielęgnacji skóry powyżej 40 roku życia, wymagającej regeneracji, posiadającej deficyty w strukturze włókien.

Surgery Restructure 50+ - Regeneration Serum- serum do pielęgnacji skóry powyżej 50 roku życia z deficytami wynikającymi ze zmian hormonalnych: zaburzona struktura skóry, zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, zmarszczki.

Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Zalecana liczba zabiegów 6-10. Częstotliwość wykonywania zabiegów: pierwsze 4 zabiegi 1-2 razy w tygodniu, kolejne co 2 tygodnie. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.